Vitajte na stránke aquabiom.sk
  • 3D návrhy záhrad, realizácie záhrad na kľúč

  • Široký výber skalničiek, papradí, vodných rastlín…

  • lekien, trvaliek, listnatých a ihličnatých drevín za najlepšie ceny

  • Doprava zásielok ZDARMA

Návrhy záhrad

3D návrhy záhrad
Prejdite sa po vašej záhrade skôr než sa stane
skutočnou

3D návrhy záhrad

  Spojme vaše sny a predstavy s našimi nápadmi, kreativitou, vedomosťami, skúsenosťami a dizajnérskymi zručnosťami v originálnom profesionálnom návrhu vašej budúcej záhrady.

Profesionálny návrh záhrady od záhradného architekta je základným predpokladom, že vaša záhrada bude dlhé roky plniť to čo od nej očakávate a súčasne bude harmonizovať s prostredím, v ktorom sa nachádza, so štýlom vášho domu, s prírodnými danosťami pozemku ale aj s vaším spôsobom života, s vašou osobnosťou.

Návrh záhrady od profesionála vám zabezpečí, že vaša záhrada bude v súlade so súčasnými trendami v záhradnej architektúre nech bude vytvorená v akomkoľvek štýle.  Záhradu vám navrhneme, tak aby ste v nej mohli žiť, zabávať sa, rekreovať, oddychovať a zmysluplne tráviť voľný čas so svojou rodinou a priateľmi alebo venovať sa svojím záľubám v záhradníčení.

Súčasná záhradná a krajinná architektúra podobne ako architektúra stavebná má v rukách moderný nástroj v podobe softvérov vyvinutých špeciálne na tvorbu  3D záhradných návrhov či projektov záhrad. Pomocou nich záhradný architekt vytvorí dvoj aj trojrozmerný model plánovanej záhrady vrátane fotorealistickej 3D vizualizácie  formou videa. Vďaka tejto možnosti získa klient vysoko realistický obraz o svojej budúcej záhrade. Doslova sa môže vo svojej virtuálnej záhrade prechádzať skôr než bude skutočná a to v rôznych denných  dobách aj ročných obdobiach a pozorovať ju z ľudskej ale aj vtáčej perspektívy. A to je významnou prednosťou 3D projektu  záhrady voči klasickému projektu – dvojrozmernému výkresu, z ktorého si laik ťažko vytvorí predstavu o tom aká bude jeho záhrada. Záhrada je dlhodobá a nie zanedbateľná investícia, preto sa určite oplatí vopred vidieť do čoho svoje prostriedky vložíte.

3D návrhy záhrad
Pocíťte večernú atmosféru vašej vysnívanej záhrady

Proces tvorby návrhu – projektu záhrady má niekoľko krokov. Podrobné informácie o podmienkach vypracovania a cene 3D projektu záhrady nájdete v obchodných podmienkach. V prípade, že vás osloví ponuka vytvorenia 3D projektu záhrady na stránke Aquabiom, môžete telefonicky alebo mailom získať prípadné ďalšie potrebné informácie. Ak nemáte žiadne nejasnosti objednáte si návrh záhrady cez objednávkový formulár na tejto stránke: Objednávka 3D návrhu záhrady, kde nájdete aj informácie o cenách projektov záhrad.

Práca záhradného architekta na návrhu záhrady je vysoko odborná, kreatívna a časovo náročná činnosť vyžadujúca aj veľa skúseností a poznatkov z rôznych odborov, preto profesionálny a originálny projekt záhrady nemôže byť zadarmo ani v prípade, že si realizáciu záhrady objednáte u tej istej firmy ako projekt. Ak to niektoré firmy tvrdia, je to len obchodný trik na získanie zákazníka a cenu projektu záhrady skryjú v cene za realizáciu.

Hotový 3D projekt záhrady

Hotový 3D projekt záhrady klient obdrží štandartne na DVD nosiči. 3D projekt záhrady na DVD obsahuje dvojrozmerný pôdorysný plán záhrady v mierke  s udaním svetových strán, kde sú vyznačené jednotlivé funkčné plochy, drobná záhradná architektúra, detailný osadzovací plán a ďalšie prvky záhradnej architektúry vo formáte PDF, JPG a BMP. Ďalej obsahuje podrobnú legendu – rozpis k výsadbe rastlín so špeciálnym symbolom pre každý druh rastliny a rozpis výmer jednotlivých funkčných plôch v m2, ktorý vygeneruje program. Napríklad plochy dlažieb, chodníkov,  trávnika, výsadieb, vodnej plochy. V prípade potreby  zo strany klienta budú dodané aj vytlačené výkresy – pôdorysné a priestorové náhľady s obsahom, ktorý bude klient požadovať.

Ďalšou súčasťou 3D návrhu záhrady sú fotorealistické 3D vizualizácie, ktoré zachytávajú významné pohľady na rôzne časti záhrady, obvykle 16 záberov.

Treťou časťou 3D záhradného projektu je videovizualizácia záhrady vo formáte wmv v HD kvalite v dĺžke trvania 2-4 minúty podľa veľkosti záhrady.

Rovnako ako projekt celej novej záhrady si môžete nechať spracovať aj projekt rekonštrukcie starej záhrady alebo projekt menších celkov záhrady ako sú predzáhradky, záhradné okrasné jazierka, prírodné kúpacie jazierka – biobazény, bazény, skalky, trvalkové záhony, zeleň na terasy, zelené strechy a podobne.

Cena 3D návrhu záhrady

Objednávka 3D návrhu záhrady

Prezentácia 3D zobrazenia záhrady v rôznych denných dobách a ročných obdobiach

Ďalšie 3D zobrazenia záhrady v rôznych denných dobách a ročných obdobiach

Translate »